پارتیشن اداری نوین پارتیشن

در این مقاله قصد داریم به معرفی محصولات اداری تولید شده توسط نوین پارتیشن بپردازیم. نوین پارتیشن یکی از تولید کنندگان مطرح در زمینه پارتیشن اداری می باشد که محل مجتمع تولیدی آن در شهرک صنعتی چهاردانگه واقع شده و تمامی محصولات آن دارای 36 ماه گارانتی واقعی می باشد. محصولات نوین پارتیشن را از تمامی شهرهای کشور می توانید سفارش دهید.

تعمیرات محصولات خانگی بوش

پارتیشن های تولید شده با برند نوین پارتیشن

1- پارتیشن شیشه ای فریم لس

یکی از پرکاربردترین انواع پارتیشن های اداری پارتیشن فریم لس می باشد. پارتیشن فریم لس ، یا پارتیشن شیشه ای تک جداره از شیشه سکوریت ضخیم ساخته می شود. شیشه سکوریت 6 الی 8 برابر مقاومتر از شیشه های معمولی می باشد و برای درب اتوماتیک ، پارتیشن ، شیشه مغازه و … استفاده می شود. شیشه سکوریت استفاده شده برای پارتیشن های اداری در دو نوع شیشه فلوت و شیشه سوپر کلیر عرضه می شود. شیشه سوپر کلیر قدری گرانتر از شیشه فلوت می باشد و از نظر ظاهری شکل کریستالی و شفاف دارد که البته کمتر کسی می تواند تفاوت این دو نوع شیشه را در نگاه اول متوجه شود.

پارتیشن شیشه ای فریم لس 3

2- پارتیشن شیشه ای دو جداره با فریم آلومینیوم

این نوع پارتیشن هم خواهان زیادی دارید و با توجه به شکل ظاهری بسیار مدرن و شیک ، مقاومت بسیار بالا و عایق صوتی طرفداران زیادی دارد. در پارتیشن شیشه ای دوچداره ، از دو لایه شیشه سکوریت استفاده می شود. شیشه توسط فریم آلومینیومی در کنار یکدیگر چفت می شود و مقاومت بسیار بالایی دارد. در بین شیشه ها برای کنترل نور و دید محیط ، می توان پرده کرکره ای نصب نمود. پارتیشن شیشه ای دوجداره با فریم آلومینیومی گران ترین نوع پارتیشن در بازار می باشد.